postheadericon Modne wzory i kolory

Jaki powinien być płaszcz idealny? Na to pytanie istnieje co najmniej kilka dobrych odpowiedzi. Przede wszystkim dopasowany do naszego wzrostu i figury. Po drugie powinien to być strój, który będzie odpowiedzią na nasze potrzeby. Możemy przecież poszukiwać stroju, w którym będziemy poruszać się na co dzień, jak i takiego, który będziemy wkładać tylko na święta lub inne wyjątkowe okazje. Idealny płaszcz to też taki, który nie będzie za bardzo krępował naszych ruchów i dawał nam ciepło. Musi być też nieco przewiewny, po to by nie doszło do przepocenia. Takich odpowiedzi, udzielą przede wszystkim osoby, nastawione na praktyczne i użyteczne zastosowanie tego typu ubioru. Jednakże wśród miłośników płaszczy nie brakuje także i takich osób, które powiedzą że idealny płaszcz to przede wszystkim płaszcz MODNY.

W zależności od tego jakie trendy obwołają styliści, takie też modele płaszczy będą najbardziej poszukiwane, przez te osoby, które uwielbiają być na czasie. Jakie zatem będą panowały trendy w obecnym sezonie? Tej zimy najbardziej modne będą przede wszystkim takie modele płaszczy, które podkreślą kobiecą figurę lub też w znaczny sposób zatuszują jej pewne niedoskonałości i mankamenty. Wciąż modnym i utrzymującym się kolorem płaszczy będzie czerń, z różnymi jej wariantami ale nie tylko. W tym sezonie będą też pojawiały się i królowały takie barwy jak: różne odcienie fioletu, brązu, czerni, czerwieni i szarości. Modne też będą płaszcze z licznymi zdobieniami. Najczęstszy ich motyw to futerko. Modne będą też szerokie kaptury a także modele ze stójkami. Dominującymi materiałami z jakich będą wykonane płaszcze to: skóra, bawełna, dzianina i wełna. Głównym motywem obszyć będzie wymienione już wcześniej futerko. Krata oraz jaskrawa czerwień to między innymi główne motywy wzorów jakie pojawiają się w tegorocznym sezonie, chociaż dominować będą płaszcze jednokolorowe. Modnym dodatkiem będą też ogromne, błyszczące i rzucające się w oczy guziki a także paski ze sprzączkami. Można zaryzykować stwierdzenie, że będą to płaszcze przede wszystkim dla silnych i odważnych pań. Jednakże romantyczki oraz panie bardziej spokojne, także znajdą coś w sam raz dla siebie. Ciekawą opcją będą też płaszcze z niestandardowymi przeszyciami oraz płaszcze stylizowane na grube swetry.  Wśród męskich płaszczy będą dominowały przede wszystkim ciemne barwy a modele dla panów to tradycyjne płaszcze sportowe. Najbardziej polecane to płaszcze długie – skórzane oraz nieco krótsze z dzianiny lub innych tego typu materiałów.

Tak ogromne zróżnicowanie zapewnia nam nie tylko wygodę ale także jest gwarancją, że każdy znajdzie coś najbardziej odpowiedniego dla siebie.W ofercie znajdą się zarówno płaszczyki dziecięce jak i bardziej poważne płaszcze dla puszystych oraz stroje dla osób aktywnych czyli w stylu sportowym.